DOBROVOLNÍCI

Phuong Nhung

Jmenuji se Nhung. Po absolvenci vietnamistiky jsem pokračovala na magisterské studium komparatistika. Kurzy a čtenářské kroužky vietnamštiny vedu již 4. rokem. Zároveň příležitostně pracuji jako překladatelka a tlumočnice.

Thu Thao Pham

Ahoj,jmenuji se Thảo. Pracuji jako lékařka a také jako asistentka na lékařské fakultě. Ve volných chvílích překládám a tlumočím hlavně ve svém oboru. Za studia jsem pracovala v integračním centru pro cizince,a také jsem založila studentský spolek,jehož hlavním cílem bylo jazykově a kulturně sblížit vietnamského pacienta s českým zdravotníkem. Do projektu jsem se zapojila abych i Vám ukázala krásy vietnamštiny.

Thu Trang

Ahoj, jmenuji se Trang a odmalička mě zajímaly jazyky, proto jsem se po střední škole rozhodla pro studium bohemistiky na Univerzitě Karlově. I po jejím dokončení se jazykům dál věnuji během svého volna na maximum. Ráda se jazyky učím, ale také je ráda vyučuji. Aktuálně pracuji v oblasti B2B a B2C.

Nhung Anh

Co mě motivovalo k zapojení se k této iniciativě? Zřejmě jsem se nechala strhnout lavinou solidarity mezi lidmi a jelikož jsou mi Vietnamci nejbližší, s radostí jsem přiložila ruku k dílu.

Toni Nguyen

Zapojil jsem se do tohoto projektu, abych mohl všem ukázat solidaritu vietnamských občanů. Chci pomoci s lepší integraci cizinců v ČR.

Martin Hoang

Vietnamskou komunitu podporuji již několik let. Do projektu #Vietnamcipomahaji jsem se zapojil s cílem inspirovat a motivovat lidi k pomoci a společně pomohli překonat současnou krizovou situaci.

Linhee Nguyen

Jsem ráda, že můžu být součástí smysluplného projektu, jako je #Vietnamcipomáhají a spolupracovat po boku lidí, kterým není lhostejno, co se kolem děje.

Renata Chlastáková

Z mého pohledu se jedná o opravdu krásný projekt, který nám ukazuje, jak důležité je se v těchto chvílích k sobě chovat solidárně a s úctou

Pavel Mizera

V pátek jsem přemýšlel, jak bych mohl pomoci v současné situaci. Šít roušky neumím, ale baví mě weby a programování.

Michaela Kolářová

Během svého studia, především v diplomové práci, se zaměřovala na vietnamskou diasporu v ČR i ve světě. Baví ji psát a ráda by si zkusila novinařinu.V současné době pracuje na projektu Vietnamské listy.

Veronika Voříšková

Michaela je studentkou Vysoké školy obchodní v Praze, kde studuje cestovní ruch. V současné době pracuje na projektu Vietnamské listy.

Jsme nezisková organizace Česko-vietnamský vzdělávací institut, z.s., s pracovištěm v Praze a v Hanoji.

Contact

©2021 CzechViet Educational Insittute. All Rights Reserved.