LIDÉ v česko-vietnamské vzdělávací instituci

tung nguyen
Manh Tung Nguyen
Zakladatel

Nguyen Manh Tung, který pro své dobročinné aktivity čerpá ze svých nelehkých osobních zážitků z dětství. Už od 12 let se snažil sám vydělávat, a když mu ve 14 letech zemřel otec, musel se sám postarat o bratra i maminku. Tato náročná zkušenost jej přivedla k rozhodnutí věnovat se v životě něčemu smysluplnému. Založil menší firmu a svůj čas a energie věnuje také do propojování české a vietnamské komunity v rámci česko-vietnamské organizace CZECH VIET. 

lucie pstrosova
Ing. Lucie Pštrosová
Vedoucí projektů

Během Erasmu ve Vietnamu se zamilovala do Vietnamské kultury, historie a lidí. Ve Vietnamu taktéž prováděla česky a anglicky hovořící turisty. Nyní žije v Česku a pomáhá rozšiřovat osvětu obou kulturám.

longisek
Ing. arch. Hoang Long Tran
Stratég projektů

Mě baví přemýšlet o výzvech a následně je tvořit. Propojuji své záliby v projektech, na kterých se mohu věnovat celý den. Rád předávám své poznatky dále těm, kteří to potřebují, a to mě přináší radost

NAŠI DOBROVOLNÍCI

Phuong Nhung

Jmenuji se Nhung. Po absolvenci vietnamistiky jsem pokračovala na magisterské studium komparatistika. Kurzy a čtenářské kroužky vietnamštiny vedu již 4. rokem. Zároveň příležitostně pracuji jako překladatelka a tlumočnice. Mimo to pravidelně přispívám svými překlady vietnamských pohádek do multilingvistického časopisu pro děti Kamarádi.

Thu Thao Pham

Ahoj, jmenuji se Thảo. Pracuji jako lékařka a  také jako asistentka na lékařské fakultě. Ve volných chvílích překládám a tlumočím hlavně ve svém oboru. Za studia jsem pracovala v integračním centru pro cizince,a také jsem založila studentský spolek,jehož hlavním cílem bylo jazykově a kulturně sblížit vietnamského pacienta s českým zdravotníkem. 

Do projektu jsem se zapojila abych i Vám ukázala krásy vietnamštiny.

Thu Trang

Ahoj, jmenuji se Trang a odmalička mě zajímaly jazyky, proto jsem se po střední škole rozhodla pro studium bohemistiky na Univerzitě Karlově. Tlumočnictví se věnuji déle jak 15 let, a to v různých oborech lidské činnosti a na různých úrovních (zdravotnictví, obchod, sociální, úřední a diplomatická sféra…). Myšlenka tohoto projektu mě nadmíru oslovila, proto bych ráda participovala na jeho realizaci a pomohla s tvorbou učebních materiálů.

Jestli máte zájem být dobrovolníkem, ozvěte se nám na mail INFO@CZECHVIET.ORG

NAŠI DÁRCI

Dárce 1

Pozice, firma, atd.

Dárce 1

Pozice, firma, atd.

Dárce 1

Pozice, firma, atd.

Dárce 1

Pozice, firma, atd.

Další partneři