Filipova cesta kolem světa, Filip Ouroda navštíví Vietnam

Filip Ouroda je českým dobrovolníkem, učitelem biologie a tělocviku, sociálním aktivistou a sportovcem. Filip se neúnavně vydává po celém světě, aby pomáhal těm, kteří to potřebují. Jeho další zastávkou bude právě Vietnam. Jako dobrovolník pro Česko-vietnamský vzdělávací institut z.s. má v Hanoji naplánovanou pomoc v centru pro děti s poruchou autistického spektra. Mimoškolními a volnočasovými aktivitami může podpořit místní děti nejen v pohybovém rozvoji. Navíc své nápady a know-how ukáže místním instruktorům přímo v Hanoji. Filipovým cílem je předat učitelům nové možnosti a nové pohybové aktivity.

Filip je zakladatelem projektu Run for Uganda, skrz který se snaží získat finanční prostředky prostřednictvím sportovních aktivit. Za každý ušlý kilometr chůze, běhu, plavání nebo jízdy na kole daruje koruny na nákup sportovního vybavení pro fotbalovou akademii v Kampale a podporuje boj proti negramotnosti. Jeho projekt přinesl radost a sportovní příležitosti mnoha ugandským dětem, které se díky tomu mohou zapojit do vzdělávacích aktivit.

Kdo je Filip a proč Vietnam?

Projekt Filipova cesta kolem světa vznikl za účelem splnit si dětský sen – procestovat celý svět a zároveň vytvářet dobro. Během roku 2023 Filip navštíví 13 světových míst. Po světě Filip vyučuje angličtinu, tělocvik a biologii a stane se součástí různých dobrovolnických programů. Filipova dobrodružství po celém světě přinášejí pozitivní změny a inspirují nás všechny k účasti na charitativních aktivitách a šíření lásky a podpory těm, kdo to potřebují. Jeho dobrovolnictví ve Vietnamu je dalším důkazem jeho oddanosti a nadšení pro pomoc druhým. Filip je příkladem toho, že i malým činem můžeme udělat velký rozdíl ve světě. Jeho odhodlání a vášeň slouží jako inspirace pro všechny z nás.

Sledujte s námi Filipovu cestu po Vietnamu nejen na našem blogu, pravidelně Vám přineseme zprávy, příběhy a inspirace z jeho dobrodružství. Připojte se k nám a buďte součástí této úžasné cesty!

A pokud i vy uvažujete o dobrovolnických aktivitách a chtěli byste navštívit Vietnam, napište nám a rádi s Vámi probereme možnosti.

0 Comments